12 prosincových novinek na Voyo

Prosinec na Voyo přináší dvanáct novinek, které osvěží chladné zimní večery. Když se obloha šedivě zatáhne a pod nohama začne křupat první sníh, lidé tráví více času doma, zabaleni do teplých dek a vrstev oblečení. Ačkoliv některé vánoční klasiky nikdy neomrzí, Voyo nabízí i něco nového ke shlédnutí.

voyo
12 prosincových novinek na Voyo 4

12 novinek na VOYO

Kuličky Český film Kuličky z roku 2008 s hodnocením 59 % na ČSFD je povídkovým filmem, který s humorem zachycuje různé příběhy ženské manipulace. Tyto povídky se odehrávají v různorodých prostředích, od fary až po technopárty, a mapují ženské dovednosti od dětství až po smrt. Přidává se k nabídce Voyo již 1.12.

Vánoce na páté avenue Tento americký film s hodnocením 52 % na ČSFD kombinuje tradiční vánoční romantiku s dramatem. Příběh sleduje designérku Evu, která vyzdobí penthouse spisovatele Lucase. Jejich příběh přenese diváky do New Yorku a ukáže, co se stane, když se jejich cesty protnou.

Mateřská láska Mateřská láska je turecká telenovela z roku 2022, která se dotýká citlivých témat. Sleduje manželství Cemre a Murata a jejich dcery Zeynep, která má srdeční vadu. Cemre navíc zjišťuje, že byla adoptována a objevuje se její identické dvojče.

Alfa a Omega Alfa a Omega, s hodnocením 59 % na ČSFD, je animovaný film plný dobrodružství a humoru ze zvířecí říše. Sleduje osudy vlčí smečky a jejich dobrodružství, která zahrnují setkání s rozzuřenými medvědy a kaskadérské kousky.

Pán profesor Slovenský seriál z roku 2020 s hodnocením 60 % na ČSFD se točí kolem třídního učitele druháků Samo, hraného Tomášem Maštalírem. Seriál přináší pohled na školní život a komplikované vztahy mezi studenty a učiteli.

Mama na prenájom Slovenský seriál sleduje rodinu, která se snaží splnit přání své šestileté dcery Hanky, která nikdy nepoznala svou matku. Její otec se snaží najít řešení a objevuje nečekané možnosti.

Tomáš a kamarádi Animovaný seriál pro děti, který se odehrává na ostrově Sodor, kde Tomáš a jeho vláčkoví kamarádi prožívají dobrodružství, je ideální pro zkrácení dlouhého čekání na Vánoce.

Země dinosaurů 6: Tajemství ještěří skály Animovaný film pro milovníky dinosaurů s hodnocením 64 % na ČSFD. Sleduje dobrodružství dvou mladých dinosaurů, kteří se vydávají na cestu za legendárním obrovským dinosaurem s nadpřirozenými schopnostmi.

Alvin a Chipmunkové Animovaný film z roku 2007 s hodnocením 54 % na ČSFD o třech talentovaných veverkách, které se stanou pěveckými hvězdami, ale musí se naučit vyrovnat se se slávou a vlastními rozmary.

Vysněné rande Romantický vánoční film, který přináší příběh Molly a Patricka, kteří si vymění bydlení na Vánoce a postupně se navzájem poznávají přes telefon.

Nezůstat sama Vánoční film o Morgan, která se snaží zjistit, jestli může být šťastná i když je na Vánoce sama. Její příběh se komplikuje, když se objeví její bývalý přítel Liam.

Marcela Dokumentární film Heleny Třeštíkové, který sleduje příběh ženy jménem Marcela, jejíž život je plný bolestných zvratů a zkoušek. Film s hodnocením 85 % na ČSFD patří mezi nejlepší filmy na Voyo.

voyo

Pomohl vám tento článek? Máte zájem o pravidelnou dávku novinek na voyo.cz? Budeme rádi, pokud budete tento článek sdílet. Můžete si přečíst i naše další zajímavé články.

voyo
12 prosincových novinek na Voyo 5

Napsat komentář