Doučování matematiky bez stresu a dřiny

Doučování matematiky se stává čím dál tím důležitějším pro studenty všech věkových kategorií. Proto je důležité, aby měli studenti k dispozici kvalitní doučování, které jim pomůže zlepšit jejich dovednosti v matematice a dosáhnout úspěchu ve svém akademickém výkonu. Doučovací portál nabízí kvalitní doučování matematiky na míru.

Doučování matematiky
Doučování matematiky bez stresu a dřiny 5

Jak funguje doučování matematiky na tomto portálu?

Doučování matematiky na tomto portálu začíná tím, že studentovi jsou provedeny vstupní testy k zjištění jeho znalostí. Na základě výsledků těchto testů a dalších požadavků studenta je pak vytvořen individuální studijní plán. Student tak může začít s doučováním matematiky ve vybavených učebnách portálu nebo si vybrat online doučování matiky.

Doučování matematiky
Doučování matematiky bez stresu a dřiny 6

Co nabízí doučování matematiky na tomto portálu?

Doučování matematiky na tomto portálu nabízí širokou škálu služeb, které jsou navrženy tak, aby vyhovovaly různým potřebám studentů. Tento portál se zaměřuje na poskytování kvalitního doučování matematiky, které je přizpůsobeno potřebám každého jednotlivého studenta.

  1. Běžné doučování matematiky (ZŠ, SŠ): Toto doučování matematiky je určeno pro studenty základních a středních škol. Studenti mohou získat individuální doučování matiky, pomoc s domácími úkoly, přípravu na průběžné testy, čtvrtletní a pololetní práce, dovysvětlení zameškané látky, přechod ze základní na střední školu a prázdninové kondiční opakování.
  2. Příprava na přijímací zkoušky na SŠ: Doučování matematiky je také k dispozici pro studenty, kteří se chystají na přijímací zkoušky na střední školy. Portál nabízí doučování matiky na míru, doplnění znalostí z předchozích ročníků, zopakování problematické látky, práce s didaktickými testy z minulých let, strategie práce s testem, nácvik vyplňování záznamového archu a přijímací zkoušky nanečisto.
  3. Příprava na maturitu: Studenti, kteří se chystají na maturitní zkoušky, mohou využít doučování matematiky na tomto portálu k přípravě na státní i školní maturitu. Doučování matematiky zahrnuje doplnění znalostí z předchozích ročníků, zopakování problematické látky, práce s didaktickými testy z minulých let, strategie práce s testem, nácvik vyplňování záznamového archu a maturitní zkoušku nanečisto.
  4. Reparát/Opravná zkouška: Studenti, kteří musí absolvovat opravnou zkoušku, mohou využít doučování matematiky na tomto portálu. Služby zahrnují vstupní test, individuální studijní program, intenzivní procvičování problematického učiva, sada příkladů k opakování na doma a motivaci a zlepšení vztahu k matematice.
  5. Rozdílové zkoušky: Portál nabízí doučování matiky pro studenty, kteří potřebují doplnit nebo procvičit některé části učebního osnovu. Toto doučování matematiky zahrnuje otestování aktuálních znalostí, porovnání probraného učiva vzhledem k osnovám pro daný ročník, nastavení individuálního studijního plánu, intenzivní procvičování problematického učiva a průběžnou domácí přípravu.
  6. Online doučování matiky: Pro studenty, kteří hledají flexibilní a pohodlné možnosti doučování matiky, portál nabízí online doučování matematiky. Studenti mohou využít doučování matematiky kdekoliv v ČR i v zahraničí, ušetřit čas a peníze za cestování a vyučování probíhá v pohodlí domova nebo kanceláře.
Doučování matematiky
Doučování matematiky bez stresu a dřiny 7

Všechny tyto služby doučování matematiky jsou navrženy tak, aby studentům pomohly dosáhnout akademického úspěchu. Bez ohledu na to, zda student potřebuje pomoc s domácími úkoly, přípravu na přijímací zkoušky nebo přípravu na maturitu, tento doučovací portál je skvělým místem pro všechny, kteří hledají kvalitní doučování matematiky.

Tento doučovací portál nabízí širokou škálu možností doučování matematiky, aby mohl vyhovět potřebám každého studenta. Bez ohledu na to, zda student potřebuje pomoc s domácími úkoly, přípravu na přijímací zkoušky nebo přípravu na maturitu, tento portál je ideální volbou pro všechny, kteří hledají kvalitní doučování matematiky.

Reference:

Dar vzdělání rozvíjí synův potenciál

Syn si první hodinu opravdu užil, lektorka ho chválila, že je šikovný. Potřebujeme, aby se naučil ukazovat světu svůj skvělý potenciál, a jsem ráda, že ho svět matematiky baví, bez jakéhokoliv tlaku se na doučování těšil. Paní lektorka velmi profesionální a sympatická, bylo to úžasné. Jsem Vám velmi zavázána, protože darovat vzdělání je to nejcennější, co můžete dát. Z celého ❤️ děkuji.

Kateřina P.

Úspěch u přijímaček díky výuce v Populu

Doučování ve škole Populo mohu jen doporučit. Dcera se účastnila prezenčních hodin výuky matematiky, které jsme před příjímacími zkouškami zintenzivnili o online výuku. Příjímací zkoušky dopadly dle našich představ a jsem si jistá, že právě i díky intenzivní výuce v Populo.

Martina S.

Nadstandardní výuka i pro nadané žáky

Touto cestou bych chtěla za vše moc poděkovat paní lektorce, která učila mého syna matematiku a češtinu v školním roce 2022/2023. Bylo nám Pedagogicko-psychologickou poradnou doporučeno rozvíjet synovo nadstandardní nadání v základních předmětech víc a na vyšší úroveň, než jsou osnovy klasické základní školy. Proto jsem při prvotní komunikaci se Školou Populo trvala na tom, že nepotřebujeme klasické doučování, ale spíše někoho, kdo syna bude víc rozvíjet a posune ho v znalostech dál. A to se nám opravdu povedlo HLAVNĚ díky paní lektorce.

Takové souznění mezi učitelem a žákem jsem ještě nikdy neviděla. Měla jsem pocit, že si oba dva neskutečně rozumí a celou dobu vyučování byli na jedné společné vlně. Vždy velmi mile a trpělivě navedla syna na tu správnou cestu nejenom v řešení úloh ale i v systému učení, soustředěnosti a osvojování si nových znalostí. Syn měl díky ní pro učení klid a společně šli učivem vlastním tempem. Což bylo pro něho a jeho povahu velmi důležité.

Díky ní zvládnul i náročnější úkoly, které se třeba na klasických základních školách vyučují jinak nebo vůbec. Když jsem se například já snažila synovi cokoliv vysvětlit z matematiky (standardní metodou), tak pochopení mu šlo hůř. Když mu ale stejné učivo vysvětlila paní lektorka (tou jejich stejnou „vlnovou délkou“), tak to pochopil hned a co víc, zapamatoval si učivo už napořád. Takže jsem raději veškeré vysvětlování učiva nechala s radostí na paní lektorku.

Jednoduše řečeno, mezi nimi to fungovalo na 100%. Už jenom to, že se syn na hodiny s paní lektorkou neskutečně těšil a chtěl se dokonce učit i přes volné dny, mluví za vše. Důležité pro mě bylo, že jsem nemusela nijak zasahovat do výuky. Měla jsem jistotu, že tato cesta je správná a že syn má za pomoci paní lektorky zajištěné adekvátní a až nadstandardní vyučování. Kdyby bylo takových učitelů a lektorů víc, i žáci by měli větší chuť a motivaci se vzdělávat a nebrat to jenom jako povinnost. Prosím předejte toto poděkování i paní lektorce. Opravdu jí za vše patří naše VELKÉ DĚKUJEME !!!

Andrea H.

Doučování matematiky
Doučování matematiky bez stresu a dřiny 8

Pomohl vám tento článek? Budeme rádi, když ho budete sdílet, nebo si přečtete některý z našich dalších zajímavých článků.

Napsat komentář