Jak jednoduše a levně zpříjemnit přítelkyni den

  • Publikováno v Tipy a triky
  • Aktualizováno
  • 5 minut čtení

I když jste ve vztahu šťastný a spokojený, pravděpodobně se nevyhnete tomu, že váš vztah spadne do stereotypu. Ať už je příčinou práce, děti, peníze, cokoliv, vždy se cení alespoň snaha o to, s tím něco udělat. A věřte tomu, že udělat radost své partnerce vás nemusí zruinovat a nemusíte ani čekat na výplatu. V tomto článku najdete zaručené tipy, jak jednoduše a levně zpříjemnit přítelkyni den.

Láska prochází žaludkem, a to platí vždy.

I když žena říká, že drží dietu, tak jí zaručeně uděláte radost, když jí uvaříte večeři, jednoduché, ale velice chutné recepty naleznete v naší rubrice. Pokud si na vaření netroufnete, nebo na něj nemáte dostatek času, můžete i něco objednat. Jelikož ženu mnohdy obměkčí i samotná snaha o to, jí udělat radost, nebojte se připravit například obložený talíř se sýry a ovocem, kupte nějaké kvalitní víno, zapalte k tomu svíčku a pusťte si film.

Můžete si tak za pár korun připravit domácí kino se super občerstvením za pár korun. A pokud byste se chtěli opravdu snažit, tak můžete půjčit projektor, roztáhnout plátno nebo bílé prostěradlo, přinést matraci z ložnice do obýváku, rozházet polštáře a vynechat tak úplně váš gauč v obýváku, na kterém sedíte dennodenně. Mezi námi, takové rande v „kině“ se tak může jednoduše protáhnout až do noci. Ženy jsou odjakživa sentimentální a ve většině příležitostí se řídí emocemi. I na tuto strunu se to dá krásně zahrát.

Jak udělat radost přítelkyni
Jak jednoduše a levně zpříjemnit přítelkyni den 3

Vzpomínkové album plné společných zážitků

Připomeňte té své všechny krásné chvíle, které jste spolu zažili a připravte pro ni vzpomínkové fotoalbum. Prohledejte svůj telefon, počítač nebo foťák a najděte ty nejkrásnější fotografie z vašich společných zážitků. Počítají se dovolené, rodinné sešlosti, rande nebo klidně i společné sestěhování. Poskládejte své vzpomínky dohromady, vyberte ty nejlepší a vytvořte si vlastní vzpomínkovou fotoknihu. Abyste to ještě více vyšperkoval, můžete koupit samolepky, fixy nebo štítkovač a pohrajte si s tím. Napište jí tam vzkazy, popište jednotlivé vzpomínky nebo klidně i společné hlášky.

 Do alba můžete přidat i lístky do kina z prvního rande, mušli ze společné dovolené nebo ultrazvuk vašeho dítěte. U tohoto dárku garantuji slzy dojetí. I sebelepší máma potřebuje občas chvilku oddechu.

Dopřejte jí zasloužený relax

Pokud patříte mezi dětné páry a vy jako zodpovědný otec děláte všechno pro to, abyste svou rodinu zabezpečil, tak je jasné, že občas na vaši partnerku může být těch dětí už trochu moc. Při takových situacích jí uděláte největší radost tím, když na chvíli dítka hodíte na svůj hrb a necháte ji odpočinout. Můžete jí napustit horkou vanu, kterou si užije jen sama pro sebe. Aby to nebylo fádní, pořiďte jí koupelovou bombu nebo sůl a pěnu do koupele. Pro ideální relax ve vaně jí můžete pořídit ještě novou knihu, na kterou bude mít při koupeli konečně čas.

Pokud nemáte vanu, tak jí poskytněte chvilku o samotě ve vlastním bytě. Můžete si připravit s dětmi společně strávený den například v dětském centru, ZOO, nebo třeba jen na hřišti. Vy si užijete společný čas se svými ratolestmi a maminka bude mít možnost se nadechnout a užít si chvilku klidu.

Jak udělat radost manželce
Jak jednoduše a levně zpříjemnit přítelkyni den 4

Zaručené tipy, při kterých neuděláte chybu

Mezi zaručené tipy samozřejmě patří i květiny, čokoláda, kino nebo takové ty běžné dárečky a rande, ovšem pokud se necháte tímto článkem inspirovat, zaručujeme to, že oslníte a bude to vypadat, že jste si s přípravami dal určitě práci a dlouho nad tím přemýšlel.

Nezapomeňte, že každá žena má jiné preference, takže je důležité slyšet její potřeby a přání a přizpůsobit se jim. Důležité je, aby si vaše přítelkyně mohla vychutnat a užít si svůj zasloužený relax bez jakýchkoli starostí.

Pro ženy doporučujeme tento článek nenápadně nechat zapnutý na vašem počítači a nechat partnera, aby si ho přečetl. Protože ho dost možná ani nenapadne, takové tipy vyhledat. Přečtěte si i další naše zajímavé tipy a triky pro super život.