Recenze a osobní zkušenost s e-shopem Čokolandia.cz

Začátkem tohoto článku musím zdůraznit, že vznikl na základě mé osobní zkušenosti s nákupem na daném e-shopu. Rád bych zdůraznil, že se jedná o zcela nezávislou recenzi a nebyl jsem za ni placen. Chtěl bych touto formou poděkovat e-shopu za skvělou zkušenost, kterou jsem měl při nákupu, a určitě zde budu nakupovat opakovaně.

Obecně o e-shopu Čokolandia.cz

E-shop Čokolandia.cz je rodinná firma, která se specializuje na výrobu a prodej originálních a jedinečných dárků z kvalitní čokolády. Své působení na trhu započala již v roce 2012 a od té doby se firma stala jedním z největších výrobců originálních čokoládových dárků na evropském trhu. Nabízí více než 2500 čokoládových sad různého zaměření a stále přidává další, což svědčí o tom, že firma neustále sleduje a reaguje na aktuální trendy na trhu.

Hlavní výhodou e-shopu Čokolandia.cz je široký výběr originálních čokoládových dárků, které jsou vhodné pro jakoukoli příležitost. Navíc, díky vlastním formám a rozsahu nabídky, jsou schopni vyrobit prakticky cokoli. Pokud si návštěvník e-shopu nevybere z nabízených produktů, nabízí se možnost vytvořit vlastní dárek z čokolády, což je velmi výhodné pro zákazníky, kteří hledají něco unikátního a originálního. Toho využijí především firmy, které si mohou nechat vytvořit například makety vlastních produktů z čokolády.

Zaměřují se nejen na jednotlivce, ale také na firmy, které mohou nabídnout svým obchodním partnerům neotřelé a originální dárky. Nabízí se například luxusní dárkové sady s různými motivy, jako jsou sady pro kadeřnici, pro automechanika, pro rybáře, nebo dokonce erotické sady z čokolády. Rozmanitost nabízených produktů je tedy skutečně obrovská a každý si zde určitě najde to, co hledá.

Osobní zkušenost s e-shopem- osobní recenze Čokolandia.cz

 Tento e-shop jsme osobně vyzkoušeli, konkrétně při hledání dárku k 80. narozeninám pro vášnivého rybáře. Díky originální motivu určenému právě rybářům byl náš výběr jasný. Objednané zboží nám bylo doručeno již 2. Den po objednání. Čokoláda byla krásně a bezpečně zabalena, aby nepřišla k ujmě při přepravě zboží. Pod kvalitně zabaleným poštovním obalem bylo krásné dárkové balení. Dáreček tak stačilo vybalit z poštovního balení a s úsměvem ho předat oslavenci. Díky tomu, že jsme s oslavencem (dědou) chodili na ryby společně, jeho reakce střídavé radosti a slz dojetí se dala očekávat. Jediné negativum na osobní zkušenosti vidím v tom, kdy děda řekl, že „to je až škoda sežrat“.

Pavel Jirouš, zakladatel BIGG.cz

Uživatelská přívětivost webu www.Cokolandia.cz

Velmi pozitivní na webu cokolandia.cz je také přehlednost a uživatelská přívětivost samotného e-shopu. Na webových stránkách je snadno dostupné kompletní portfolio produktů, každý produkt je doplněn obrázkem a popisem, takže se zákazník může bez problémů rozhodnout, co si vybrat.

Dostupnost produktů je velmi dobrá, většina produktů je skladem a doručení probíhá během několika pracovních dnů. Cena za produkty je dle mého názoru na dnešní dobu odpovídající, avšak zohlednit je třeba, že se jedná o velmi originální a kvalitní produkty, dá se tedy říci, že přidaná hodnota převyšuje cenu.

S největší pravděpodobností budete nadšeni i z velkého výběru luxusních dárkových sad s motivy různých profesí, sportů, zvířat a mnoho dalších. Ať už sháníte dárek pro kadeřnici, automechanika, rybáře, nebo milovníka aut, určitě zde najdete něco, co osloví. V nabídce jsou sady různých velikostí – malé, střední, velké a maxi. Tyto sady se hodí pro různé příležitosti, jako jsou narozeniny, svátky, výročí a mnoho dalších.

Nabídka luxusních dárkových sad se stále rozšiřuje a firma Čokolandia.cz přidává stále nové a zajímavé motivy. Najdete zde sady podle různých témat, zaměstnání, sady pro milovníky hudby, čokolády s motivy zvířátek, nebo znamení zvěrokruhu, či čokoládové značky aut. Velmi oblíbené jsou i erotické sady z čokolády, jako jsou například realistická čokoládová prsa, nebo čokoládový penis, což jsou skvělým vtipným dárkem pro přátele či partnery.

Kromě luxusních dárkových sad a originálních čokoládových tvarů nabízí Čokolandia.cz i další produkty, jako jsou čokoládové tabulky, trufle, čokoládové pralinky v dárkovém balení, a další. Tyto výrobky jsou všechny koncipované jako dárkové sady a jsou perfektní volbou pro ty, kteří hledají menší dárek (až super velký dárek při výběru MAXI sady) nebo si chtějí dopřát chuťový zážitek pro sebe.

Závěrem

Celkově lze říci, že firma Čokolandia.cz nabízí neuvěřitelně široký výběr originálních a kvalitních čokoládových dárků. Jejich produkty jsou vyrobeny s maximální pečlivostí a z nejkvalitnějších surovin, což je pro mnoho zákazníků důvodem k opakovanému nákupu. Navíc, firma se vyznačuje vynikajícím zákaznickým servisem a ochotou pomoci s jakýmkoli dotazem nebo problémem. Pokud hledáte originální a kvalitní dárek z čokolády, určitě vám můžeme doporučit Čokolandia.cz.

Závěrem se ještě můžete podívat na výstřižek z hodnocení tohoto e-shopu od dalších uživatelů.

recenze čokolandia.cz
Recenze a osobní zkušenost s e-shopem Čokolandia.cz 8

Přečtěte si i další recenze na základě osobních zkušeností.