Máte koule? Vyzkoušejte HOT CHIP CHALLENGE

UPDATE 21.11.2023: POZORNĚ SI PŘEČTETE TENTO ČLÁNEK, NEŽ SE ROZHODNETE TUTO CHALLENGE VYZKOUŠET https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-prodej-ceskych-extremne-palivych-chipsu-ministerstvo-pozastavilo-240083

Pálení na jazyku a v ústech je pro vás vítanou výzvou, ne důvodem k panice? Zajímají vás limitní zážitky? Pokud na obě tyto otázky odpovídáte kladně, máme pro vás tip na netradiční a ostrý zážitek. Jmenuje se HOT CHIP CHALLENGE a je založen na konzumaci chipsu s nejpálivější chilli papričkou na světě.

HOT CHIP CHALLENGE
Máte koule? Vyzkoušejte HOT CHIP CHALLENGE 4

Co je Hot Chip?

HOT CHIP je unikátní tortilla chips, který je vyrobený z nejpálivějšího koření na světě. Tento výjimečný produkt přináší jedinečný zážitek, který vám zůstane v paměti na dlouhé roky. S jeho konzumací se váže výzva – HOT CHIP Challenge, kterou můžete přijmout sami nebo ji použít jako originální dárek pro vaše kamarády a partnery.

Co chips obsahuje HOT CHIP?

Základem tohoto chipsu je kukuřičná mouka (79%), slunečnicový olej, sůl a aktivní uhlí. Kromě toho jsou zde ale klíčové ingredience, které z chipsu dělají skutečný ohňostroj pro vaše chuťové pohárky: koření z Carolina Reaper a Trinidad Scorpion Moruga, dvou nejpálivějších chilli papriček na světě. Díky nim je chips nejen extrémně pálivý, ale také vhodný pro vegany.

Co balení HOT CHIP obsahuje?

Jedno balení obsahuje jeden extrémně pálivý tortilla chips, který je zabalen ve speciálním obalu pro uchování nejvyšší pálivosti a kvality. Kromě toho naleznete v balení ochrannou rukavici, samolepku HOT CHIP a unikátní slevovou kartičku pro sdílení HOT CHIP challenge s dalšími přáteli.

HOT CHIP CHALLENGE
Máte koule? Vyzkoušejte HOT CHIP CHALLENGE 5

Máte koule? Vyzkoušejte to!

HOT CHIP CHALLENGE je výzva, která není pro každého. Ale pokud máte rádi ostré jídlo, hledáte netradiční zážitky a máte koule, stojí za to se do ní pustit. Ať už to bude jako součást večírku s přáteli, pro zpestření rodinného oběda, nebo jako unikátní dárek pro odvážlivce ve vašem okolí. Nikdo neříká, že to bude snadné. Ale všichni souhlasí, že to stojí za to. Připravte se na nezapomenutelný zážitek, který vám zaručeně zůstane v paměti!

Rozšířená nabídka na Hot-chip.cz pro všechny milovníky pálivých dobroty

HOT CHIP CHALLENGE je bezpochyby unikátním zážitkem, ale to není jediné, co vám může přinést radost a vzrušení. Na e-shopu Hot-chip.cz máme totiž pro milovníky ostré chuti připraveno mnoho dalších pálivých produktů, které si můžete dopřát kdykoli máte chuť na něco ostrého.

Dárková balení pálivých omáček jsou třeba skvělým dárkem pro každého milovníka chilli. Můžete si je u nás vybrat v různých variantách, takže najdete to pravé pro vás nebo pro vaše blízké.

HOT CHIP CHALLENGE
Máte koule? Vyzkoušejte HOT CHIP CHALLENGE 6

Chilli snacky jako je sušené maso s chilli, arašídy v chilli těstíčku a další, jsou naše specialita a jsou oblíbenou volbou nejen pro pikniky nebo večerní pohoštění, ale také jako malé pěkné dárky pro kamarády, případně také jako praktické dárky pro muže.

A pokud si chcete vychutnat opravdu ostrý zážitek, pak byste měli vyzkoušet naše ampulky s chilli kořením. Nabízíme například prášek z nejpálivější papričky Carolina Reaper, Trinidad Moruga, Naga Bhut Jolokia a další. Můžete si u nás dokonce zakoupit sušené chilli papričky těchto nejpálivějších druhů.

Naše nabídka ale nekončí tady. Pokud hledáte další pálivé chilli pochoutky, jako jsou chilli vločky, džemy, omáčky, sirupy a další, pak je tento e-shop to pravé místo pro vás.

Nebojte se objevit svou stranu chilli milovníka a objednejte si něco dobrého na Hot-chip.cz. Jsme tu pro vás a vaše chutě!

Pomohl vám tento článek? Budeme rádi, když ho budete sdílet. Podívejte se i na naše další články. Už jste HOT CHIP CHALLENGE vyzkoušeli? Napište nám do komentářů Vaše pocity.

Na závěr ještě přikládáme žebříček nejpálivějších chilli papriček na světě:

Zde je žebříček několika z nejpálivějších chilli papriček na světě podle Scovilleho stupnice pálivosti, která měří množství kapsaicinu v dané papričce. Pamatujte, že Scovilleho jednotky (SHU) jsou jen odhad a pálivost může mírně kolísat v závislosti na konkrétním kultivaru, zralosti a pěstitelských podmínkách.

  1. Pepper X – více než 3 000 000 SHU – Pravděpodobně se jedná pouze o výmysl, tuto papričku ještě nikdy, nikdo neviděl.
  2. Carolina Reaper – kolem 1 500 000 – 2 200 000 SHU
  3. Trinidad Moruga Scorpion – kolem 1 200 000 – 2 000 000 SHU
  4. Bhut Jolokia (Ghost Pepper) – kolem 800 000 – 1 041 427 SHU
  5. Red Savina Habanero – kolem 350 000 – 577 000 SHU
  6. Habanero – kolem 100 000 – 350 000 SHU
  7. Scotch Bonnet – kolem 100 000 – 350 000 SHU
  8. Thai Pepper – kolem 50 000 – 100 000 SHU
  9. Cayenne Pepper – kolem 30 000 – 50 000 SHU
  10. Jalapeño – kolem 2 500 – 8 000 SHU

Zajímavostí je, že pálivost chilli papriček se měří v porovnání s pálivostí čistého kapsaicinu, který dosahuje hodnoty 15 000 000 – 16 000 000 SHU na Scovilleho stupnici.

Napsat komentář