Přírodní veterinární péče pro zvířata

Péče o malá zvířata, jako jsou psi, kočky nebo koně, by neměla končit pouze jejich nakrmením a vyvenčením. Přírodní veterinární péče nabízí alternativní a kvalitní řešení, která mohou značně zlepšit zdraví a pohodu našich zvířecích kamarádů. V dnešní době můžeme zvolit širokou škálu veterinárních kosmetických produktů a doplňků stravy určených pro různá zvířata.

Přírodní veterinární péče pro zvířata
Přírodní veterinární péče pro zvířata 5

VETERINÁRNÍ KOSMETIKA A DOPLŇKY STRAVY PRO PSY

Psi si zaslouží mít takovou péči, jakou nám mnohokrát oplácejí svojí oddaností a láskou. V nabídce najdeme unikátní receptury vyvinuté na základě nejnovějších poznatků současné vědy a moderní fytofarmacie. Produkty jako Panthenol šampon a Panthenol kondicionér pro psy přispívají k zdraví pokožky a srsti. Sirupy pro imunitu, kašel a nachlazení, kloubní výživu a detoxikaci poskytují doplňkovou výživu, která může pomoci v různých zdravotních problémech.

 • Péče o oči, uši a zuby: Čistič očního okolí pro psy, Ušní kapky očista pro psy, Ušní kapky prevent pro psy
 • Péče o pokožku a srst: Panthenol šampon pro psy, Rozčesávač srsti pro psy, Olej na ekzematickou pokožku
 • Péče o tlapky a drápky: Balzám na tlapky, Mast na tlapky a drápky pro psy
 • Doplňková výživa pro psy: Sirupy jako Sirup Beta-Glucan, Sirup Biotin s boswelií, Sirup Kloubní výživa a další
 • Niki snacks: Snacky pro psy s konkrétními účinky jako Niki snack – Imunita, Niki snack – Klouby, Niki snack – Srst a kůže

VETERINÁRNÍ KOSMETIKA PRO KOČKY

Kočky také potřebují naši pozornost a péči. Podobně jako pro psy, existuje široký výběr veterinárních kosmetických produktů i pro naše kočičí přátele.

 • Péče o oči a uši: Například Čistič očního okolí pro kočky
 • Péče o pokožku a srst koček
 • Péče o tlapky a drápky koček
Přírodní veterinární péče pro zvířata
Přírodní veterinární péče pro zvířata 6

VETERINÁRNÍ KOSMETIKA A DOPLŇKY STRAVY PRO KONĚ

Koně vyžadují specifickou péči, která odpovídá jejich fyzické aktivitě a potřebám. Značka TOPVET a MVDr. Jiří Pantůček přinášejí ucelený program pro koně s vysokou přidanou hodnotou a maximálním účinkem.

 • Péče o kopyta: Olej na kopyta – pro poškozené kopyto, Olej na kopyta – pro zdravé kopyto
 • Péče o kůži a srst: Olej na letní vyrážku, Pantenol kondicionér, Pantenol šampon
 • Péče o klouby, vazy a šlachy: Kaštanový gel, Kostivalový gel, Pozátěžový gel – chladivý, Předzátěžový gel – hřejivý
 • Doplňková výživa pro koně: Sirup Beta-Glucan, Sirup Biotin s boswelií, Sirup Kloubní výživa Artroregen Eq
Přírodní veterinární péče pro zvířata
Přírodní veterinární péče pro zvířata 7

GUMP – UNIKÁTNÍ PŘÍRODNÍ PREPARÁTY PRO PSY, KTERÉ POMÁHAJÍ

Je bolestivé vidět, jak se váš pes trápí, když se necítí dobře nebo když má bolesti. Je přirozené chtít pro něj udělat vše, co je v našich silách, aby se cítil lépe. Koneckonců, naši psi jsou naši nejlepší přátelé a opora v těžkých časech. Ale bohužel, ne všechny psy provází toto štěstí. Naštěstí, váš pes má vás a Gump. Gump vám nabízí řešení pro péči o vašeho psa, a navíc podporuje pomoc týraným a nechtěným psům.

TROJNÁSOBNÁ PODPORA S GUMP

Produkty s LOGEM Gump, určené pro léčbu bolestí kloubů, onkologických onemocnění, nedostatku vitality a imunity, jakož i komplikací po operacích a ošetřování zranění, pomohly stovkám zanedbaných, zraněných a těžce nemocných psů z útulků a přechodných domovů, které podporuje organizace Se psem mě baví svět. S podporou Gumpu se tito psi zotavili, vrátili se k životu a mohli začít hledat nový domov.

Gump se soustředí na zmírnění utrpení opuštěných a týraných psů. S každým zakoupeným preparátem přispějete částkou 100 Kč útulku nebo záchranné organizaci.

GUMP je projekt, který věnuje všechny zisky z prodeje knih, písně a dalších produktů na podporu psů v nouzi. Peníze jdou přímo na záchranu psů opuštěných ve světě, na nákladné veterinární operace, špičkovou péči a boj proti chovům psů v množírnách.

Bigg.cz - tipy a recenze
Přírodní veterinární péče pro zvířata 8

Důkladná péče o naše zvířecí přátele by měla zahrnovat nejen základní potřeby, ale také pravidelnou péči o jejich zdraví a krásu. Výběr správných veterinárních kosmetických produktů a doplňků stravy může významně přispět k jejich celkové pohodě. Nezapomeňte také na možnost spojit péči s charitativním přispěním přes značku GUMP.

Pomohl vám tento článek? Budeme rádi, když ho budete sdílet a pomůžete tak někomu dalšímu. Můžete si také přečíst naše další zajímavé články.

Napsat komentář