Tipy na nejlepší kempy v Itálii

Tipy na Nejlepší Kempy v Itálii: První Zastávka – Kemp Village Jesolo Mare*

Itálie je nejen zemí vynikajícího vína, chutného jídla a nekonečných pláží, ale také úžasných kempů, které nabízí širokou škálu ubytovacích možností pro dovolenou. Při plánování dovolené je třeba vzít v úvahu řadu faktorů, od lokalit a ubytování až po možnosti stravování a zábavy. Prvním tipem na skvělý mezi kempy v Itálii je kemp Village Jesolo Mare***, který se nachází v oblíbeném letovisku Lido di Jesolo.

Tipy na nejlepší kempy v Itálii
Tipy na nejlepší kempy v Itálii 4

1. Kemp Village Jesolo Mare*

Jedná se o rodinný letní kemp, který nabízí ubytování v mobilhomech pro až pět osob a apartmánech pro až čtyři osoby. Tento kemp je ideální pro rodiny s dětmi, jelikož nabízí mnoho aktivit a možností pro zábavu a odpočinek.

Poloha a Dostupnost

Letovisko Lido di Jesolo se nachází v Benátské riviéře a je vhodné pro všechny věkové kategorie. Městečko je plné diskoték, barů a restaurací. Místní atrakce zahrnují aquapark Aqualandia, zábavní park Jesolandia, akvárium Sea Life a různé možnosti vodních sportů na pláži. Díky své poloze je letovisko ideální základnou pro individuální výlety do okolí, jako jsou Benátky, Caorle, Padova, Verona, Treviso, Florencie nebo jezero Garda.

Pláž v Lido di Jesolo je téměř 15 kilometrů dlouhá, s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Tato pláž je každoročně oceněna Modrou vlajkou, což je prestižní evropské ocenění za kvalitu a čistotu pláží.

Ubytování

Kemp Village Jesolo Mare je obklopen piniovým hájem a nachází se do cca 300 m od pláže a cca 3 km od centra. Kemp nabízí ubytování v mobilhomech a apartmánech. Mobilhome, který je pro 5 osob, má dvě ložnice, kuchyňský kout, topení, klimatizaci, satelitní televizi, lednici a terasu. Apartmán pro 4 osoby je vybaven podobně jako mobilhome, ale nachází se v budovách v blízkosti recepce, vedle kempu.

Stravování a Aktivity – Kempy v Itálii

Pro stravování můžete navštívit restauraci přímo v kempu, která nabízí místní i mezinárodní kuchyni. K dispozici je také bar a minimarket pro základní potřeby.

Co se týče aktivit, Village Jesolo Mare nabízí mnoho zábavných možností pro děti a dospělé. Kemp má dva bazény – jeden pro dospělé a jeden pro děti, obklopené lehátky a slunečníky. Děti se mohou těšit na dětský klub a hřiště, zatímco dospělí mohou využít fitness centrum nebo si zahrát stolní tenis. Navíc, kemp pořádá pravidelné večerní animační programy pro celou rodinu.

Kromě všech těchto zařízení a aktivit, kemp také nabízí některé další služby jako Wi-Fi připojení, prádelna, půjčovna jízdních kol a parkoviště.

Vzhledem k vynikající poloze, kvalitním zařízením a široké nabídce aktivit je Kemp Village Jesolo Mare skvělým výchozím bodem pro rodinnou dovolenou v Itálii. Užijte si krásné pláže, objevte místní kulturu a gastronomii a užijte si slunce v tomto malebném letovisku na pobřeží Jaderského moře.

2. Kemp Village Marina Julia*** – Kempy v Itálii

Kemp Village Marina Julia se nachází v regionu Friuli Venezia Giulia. Ubytování je zde možné pro až 5 osob a cena začíná na 3 797 Kč/os. Kemp je vybaven bazénem, dětským hřištěm, animačním programem, a dokonce i možností vodních sportů na pláži.

3. Kemp Village Vigna Sul Mar**** – Kempy v Itálii

Tento kemp se nachází v regionu Emilia Romagna, v oblasti Lido di Pomposa. Cena začíná na 1 848 Kč/os. a kemp nabízí ubytování pro až 5 osob. Mezi vybavením kempu najdete bazén, klimatizaci, lednici, dětský bazén, večerní programy, a dokonce i jacuzzi.

4. Village Spina Camping Mobile Home****

Village Spina Camping Mobile Home je dalším kempem v regionu Emilia Romagna, tentokrát v Lido di Spina. Kemp nabízí různé možnosti aktivit včetně lukostřelby, šlapadel a stolního tenisu. Cena začíná na 2 523 Kč/os.

5. Kemp Adriano Village**** – Luxusní kempy v Itálii

Tento kemp se nachází v Punta Marina Terme v regionu Emilia Romagna. Nabízí bazén, klimatizaci, dětské animace a hřiště, hernu a možnost půjčení kol. Cena začíná na 1 673 Kč/os.

6. Kemp Village Stork**** – Luxusní kempy v Itálii

V regionu Abruzzo, v Roseto degli Abruzzi, naleznete kemp Village Stork. Tento kemp nabízí bazén, lednici, dětský bazén, tenis, stolní tenis a animační program. Cena začíná na 2 558 Kč/os.

Tipy na nejlepší kempy v Itálii
Tipy na nejlepší kempy v Itálii 5

7. Kemp Isolino****

Tento kemp leží v malebné oblasti Piemonte na břehu jezera Lago Maggiore. Nabízí bazén, dětský bazén, pláž, dětské hřiště, animační programy, a mnoho dalších možností pro sport a zábavu. Cena začíná na 2 700 Kč/os.

8. Kemp Village Internazionale Manacore*****

V Puglia, na břehu moře u města Peschici, se nachází luxusní kemp Internazionale Manacore. Ten nabízí bazén, dětský bazén, pláž, klimatizaci, lednici, a mnoho dalších služeb. Cena začíná na 3 500 Kč/os.

9. Camping Village Isola dei Gabbiani****

Tento kemp se nachází na ostrově Sardinie a je ideální pro milovníky vodních sportů, zejména kitesurfingu a windsurfingu. Nabízí ubytování v luxusních mobilheimách s výhledem na moře. Cena začíná na 3 200 Kč/os.

10. Camping Village Le Capanne***** – TOP kempy v Itálii

Ležící v Toskánsku, tento kemp nabízí možnost ubytování v bungalovech a mobilheimách mezi olivovými háji a vinicemi. Tento kemp je skvělý pro rodiny s dětmi, díky široké škále aktivit a služeb, včetně bazénu, miniklubu, hřiště a animačních programů. Cena začíná na 2 800 Kč/os.

Při plánování návštěvy jakéhokoli kempu je důležité si vždy předem zkontrolovat ceny a dostupnost, jelikož ty se mohou měnit v závislosti na sezóně a aktuální poptávce.

11. Camping Villaggio Rubicone***** – TOP kempy v Itálii

Tento kemp se nachází v regionu Emilia-Romagna na východním pobřeží Itálie. Kemp Villaggio Rubicone je oblíbený pro své vynikající zařízení, včetně bazénu, dětského klubu a pláže. Cena začíná na 3 000 Kč/os.

12. Camping Village Punta Navaccia**** – TOP kempy v Itálii

Nacházející se na břehu jezera Trasimeno v Umbrii, Punta Navaccia je ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a pohodu. Kemp nabízí řadu aktivit, včetně plavby na lodi, rybaření a vodních sportů. Cena začíná na 2 800 Kč/os.

13. Camping Marina di Venezia***** – Nejlepší kempy v Itálii

Tento kemp se nachází u moře, nedaleko města Cavallino-Treporti a je ideální pro návštěvu Benátek. Marina di Venezia je velmi oblíbená pro své vynikající zařízení, včetně aquaparku, restaurací a široké škály sportovních aktivit. Cena začíná na 3 500 Kč/os.

14. Camping Village Pino Mare****

Nachází se na pláži Lignano Sabbiadoro v regionu Friuli Venezia Giulia, kemp Pino Mare nabízí širokou škálu aktivit pro celou rodinu, včetně bazénu, miniklubu a sportovních zařízení. Cena začíná na 3 000 Kč/os.

15. Camping Village Rosapineta*****

V regionu Veneto, na pobřeží moře u města Rosolina, naleznete luxusní kemp Rosapineta. Nabízí bazén, dětský bazén, pláž, klimatizaci, lednici a mnoho dalších služeb. Cena začíná na 3 500 Kč/os.

Pamatujte, že ceny se mohou měnit v závislosti na sezóně, takže je důležité si vždy zkontrolovat nejnovější ceny a dostupnost přímo na webových stránkách kempu nebo prostřednictvím cestovní agentury.

Tipy na nejlepší kempy v Itálii
Tipy na nejlepší kempy v Itálii 6

Všechny nabídky a tipy na kempy v Itálii si prohlédněte na stránkách CK ČeskéKormidlo.

Pomohl vám tento článek? Budeme rádi, když ho budete sdílet a inspirujte tím někoho dalšího. Můžete si přečíst i naše další zajímavé články.

Napsat komentář