Portál PražskéMuzikály.cz dělá opět radost!

Dlouho oblíbený portál PražskéMuzikály.cz se vrací na scénu po obtížném období, které přinesla pandemie covidu-19. Díky neochvějné podpoře jeho návštěvníků se tento portál nejen udržel, ale také rozšířil svou nabídku představení. Nyní divadelní nadšenci najdou na tomto portálu nejenom muzikály, ale také činoherní představení.

PražskéMuzikály.cz
Portál PražskéMuzikály.cz dělá opět radost! 5

Bohatší výběr muzikálů:

Po období uzavřených divadel je portál PražskéMuzikály.cz opět plný nabídek muzikálů v Praze. Nově ale i v Ostravě a Plzni. Nyní můžete znovu objevit kouzlo živého divadla a vychutnat si muzikálové představení podle svého výběru.

Nový kalendář činoherních představení:

Portál se nově také rozrostl o kalendář činoherních představení. Nyní mohou návštěvníci vybírat nejenom z muzikálů, ale také z činoherních představení po celé ČR.

PražskéMuzikály.cz
Portál PražskéMuzikály.cz dělá opět radost! 6

Novinky ze světa kultury:

Portál PražskéMuzikály.cz pokračuje v informování svých návštěvníků o aktuálním kulturním dění v České republice i ve světě. Zpravodajství nabízí novinky z divadla, hudby, filmu a umění. Pokud vás psaní baví a máte ambici psát články ze světa kultury, určitě se můžete ozvat na info@prazskemuzikaly.cz a zapojit se do redaktorského týmu. Nejedná se o placenou práci, ale díky tomu se dostanete na různá představení zdarma, někdy dokonce do zákulisí.

PražskéMuzikály.cz

Detailní informace o představeních:

Každé představení na portálu, ať už jde o muzikál, operu nebo činohru, má svoji vlastní prezentaci. Návštěvníci portálu mohou nahlédnout do obsazení, seznamu autorů, fotogalerie a videoukázek z představení. To vše jim pomáhá vybrat představení, které je nejvíce zaujme.

Přehled divadel:

Na portálu PražskéMuzikály.cz naleznete také přehled oblíbených divadel v Praze, Ostravě a Plzni. U každého divadla je mapka, popis divadla, fotografie jeviště i hlediště, ale především přehled všech divadelních představení, která se v tomto divadle hrají. Ať už se jedná o muzikály, opery nebo činohru. Uživatelé si mohou snadno prohlédnout aktuální programy svých oblíbených divadel. Mezi nejoblíbenější divadla na tomto portálu patří Hudební divadlo Karlín, GOJA Music Hall, Divadlo Hybernia, Národní divadlo, Divadlo Broadway, Divadlo na Fidlovačce, aktuálně velmi populární Divadlo Lucie Bílé a další…

PražskéMuzikály.cz je opět zde, silnější a bohatší než kdy dřív. A to všechno díky věrnosti a podpoře svých návštěvníků. Portál zve všechny, aby znovu objevili radost a kouzlo divadelního umění.

Od září se můžete těšit i na našem portálu na pravidelný přísun novinek ze světa kultury. Do té doby si můžete přečíst některý z našich dalších zajímavých článků.

PražskéMuzikály.cz
Portál PražskéMuzikály.cz dělá opět radost! 7

Napsat komentář