Spotřebiče značky Haier – Kvalita nebo Krátkodobá Záležitost?

Značka Haier, světový lídr ve výrobě velkých spotřebičů, se pyšní impozantními čísly: celosvětové tržby ve výši 32.6 miliard eur v roce 2022, přítomnost na více než 200 trzích, více než 100,000 zaměstnanců, 133 továren, desítky výzkumných a vývojových center, a 33 průmyslových parků. Ale stojí za těmito čísly skutečná kvalita, nebo jsou produkty Haier pouze krátkodobou záležitostí?

Haier recenze

Spotřebiče Haier

Společnost Haier, založená v roce 1984, má za sebou více než 30 let historie ve vývoji prémiových spotřebičů, které cílí na nejnáročnější zákazníky. Příběh značky je úzce spjat s vizí jejího dlouholetého generálního ředitele, Zhang Ruimina, který se zaměřil na výrobu vysoce kvalitních a spolehlivých produktů. Jeho radikální rozhodnutí zničit vadné chladničky před zraky zaměstnanců symbolizuje tento závazek kvalitě.

Haier si klade za cíl být otevřený potřebám zákazníků a naslouchat jim, což je základním kamenem jejich filozofie. Toto přístup umožňuje společnosti udržovat „nulovou vzdálenost“ mezi inovacemi a potřebami spotřebitelů. Společnost tvrdí, že výrobky Haier jsou nejen prémiové a inovativní, ale také šetří čas svým uživatelům.

Haier recenze
Spotřebiče značky Haier - Kvalita nebo Krátkodobá Záležitost? 4

Společnost Haier investuje 4 % svého obratu zpět do inovací, s výzkumnými a vývojovými centry rozmístěnými po celém světě. Tímto způsobem se snaží reagovat na stále se měnící potřeby moderního domova a přinášet spotřebitelům produkty, které jim usnadňují život a šetří čas.

V České republice a na Slovensku zajišťuje prodej spotřebičů Haier společnost Candy Hoover ČR s.r.o. Na českém trhu je Haier přítomen teprve krátkou dobu, ale již dosáhl významných úspěchů, včetně celosvětového prvenství v kategoriích chlazení a praní, a je celosvětovou jedničkou v kategorii vinoték.

Haier nabízí širokou škálu produktů, od chladniček a mrazáků po pračky a sušičky. Kladou důraz na design, kvalitu a inovace a snaží se přinášet produkty, které nabízejí skutečnou hodnotu svým zákazníkům.

Haier recenze
Spotřebiče značky Haier - Kvalita nebo Krátkodobá Záležitost? 5

S jednou z největších servisních sítí v Česku i na Slovensku, Haier poskytuje zákazníkům jistotu, že jejich produkty budou fungovat, jak mají. Všechny tyto aspekty naznačují, že Haier není jen krátkodobou záležitostí, ale značkou, která se zavázala k dlouhodobé kvalitě a inovacím.

Přečtěte si i naše další zajímavé články.

Napsat komentář