VidaXL recenze: Co si o něm myslí zákazníci?

VidaXL recenze a osobní zkušenost. E-shop VidaXL.cz působí na českém trhu již několik let, avšak postupem času ztrácí na dobrém jménu. Sídlo společnosti je v Nizozemsku a nemá české zastoupení, což už samo o sobě je velice podezřelé. E-shop se již před několika měsíci ztratil hodnocení „Ověřeno zákazníky na heureka.cz“, protože bylo více než 25 % nespokojených zákazníků. Hodnocení na portálu Zboží.cz je dokonce ještě horší, tam e-shop hodnotilo negativně celých 49 % zákazníků. To jsou opravdu ostrašující čísla. V tomto článku se podíváme na některé reklamace, a dokonce osobní příběh a zkušenost s tímto e-shopem.

VidaXL recenze
VidaXL recenze: Co si o něm myslí zákazníci? 4

Negativní zkušenosti zákazníků

Zde jsou některé negativní VidaXL recenze:

  1. Naprostá katastrofa: Jedna zákaznice objednala dvě skříně, dorazila však jen jedna. Po několika nepříjemných komunikacích s e-shopem a několika termínech pro dodání druhé skříně, bylo nakonec oznámeno, že druhá skříň nebude dodána. Finanční kompenzace byla odmítnuta a zákaznice se tak rozhodla s tímto obchodem již nikdy neobchodovat.
  2. Špatná kvalita: Další zákaznice si objednala rámovou postel a byla velmi zklamaná z kvality materiálů. Dřevo se při sestavování rozštípalo a rozměry nebyly správně. Po neúspěšném kontaktování e-shopu se obává, že o refundaci peněz přijde.
  3. Nedoporučuji: Poslední zákazník nedoporučuje obchod kvůli špatné kvalitě koupelnových skříněk, které si objednal. Musel vše předělat a opravit sám, aby mohl výrobky použít.

Osobní zkušenost

Osobní VidaXL recenze: Ze své osobní zkušenosti můžu říci, že na e-shopu jsme jako rodina objednali elektrické polohovací křeslo jako dárek k narozeninám pro člena naší rodiny. Bohužel po 14 dnech přišlo křeslo s obrovským flekem, který by byl možná hol jít vyčistit. Větším problémem bylo, že křeslo nebylo elektrické, ale polohovatelné pouze manuálně, což je v podstatě jiný produkt. Největším problémem byla ale reklamace. Zboží se odeslalo zpět někde do Rakouska, přestože jsme měli doručenku od dopravce, e-shop a jejich zákaznická podpora neměla o převzetí křesla informaci, a tudíž nám nevrátila peníze. Nakonec vše dobře dopadlo, ale až po lítání a telefonování na všechny strany a více než 2 měsících starostí.

VidaXL recenze
VidaXL recenze: Co si o něm myslí zákazníci? 5

Proč zákazníci nedoporučují VidaXL.cz?

VidaXL recenze: Z výše uvedených příkladů a osobní zkušenosti je zřejmé, že hlavní problémy spočívají v následujících aspektech:

  1. Špatná komunikace se zákazníky: Zákazníci si stěžují na to, že se s e-shopem nedá pořádně spojit, a vše jde pouze přes chat a překladač. To znesnadňuje řešení problémů a vyvolává frustraci.
  2. Nízká kvalita zboží: Z recenzí vyplývá, že zákazníci často čelí problémům s kvalitou zboží. Rozbité nebo poškozené výrobky, neodpovídající materiály a nedostatečně přesné rozměry jsou jen některými z problémů, se kterými se zákazníci setkali.
  3. Nepřehledný a zdlouhavý reklamační proces: Reklamace jsou zdlouhavé a zákazníci často čelí problémům s vrácením peněz nebo výměnou zboží. V mnoha případech zákazníci musí pro řešení svých problémů vynaložit značné úsilí.

Shrnutí VidaXL recenze

E-shop VidaXL.cz si v posledních letech vysloužil špatnou pověst kvůli řadě negativních recenzí a zkušeností zákazníků. Problémy se špatnou komunikací, nízkou kvalitou zboží a komplikovaným reklamačním procesem vedou k tomu, že mnoho zákazníků nedoporučuje tento e-shop pro nákupy.

Pokud zvažujete nákup na VidaXL.cz, je důležité předem zvážit možná rizika a problémy, kterým byste mohli čelit. Přečtěte si všechny VidaXL recenze a zkušeností ostatních zákazníků a zohledněte je při rozhodování o nákupu.

Alternativně můžete zvážit nákup u jiných e-shopů s lepšími hodnoceními a spolehlivější zákaznickou podporou, například známé Bonami.cz. Nezapomeňte při výběru e-shopu zohlednit aspekty, jako je kvalita zboží, dostupnost zákaznické podpory a rychlost dodání.

V každém případě je důležité být obezřetný a informovaný při nákupu online. Před nákupem si pečlivě přečtěte recenze a zkušenosti ostatních zákazníků, abyste se vyhnuli potenciálním problémům a zklamání.

V dnešní době, kdy nákupy online získávají na popularitě, je důležité najít e-shopy, kterým můžeme důvěřovat a které nabízejí kvalitní zboží a služby. Doufejme, že VidaXL.cz si vezme k srdci zpětnou vazbu od svých zákazníků a zlepší své služby, aby opět získali důvěru zákazníků na českém trhu.

VidaXL recenze
VidaXL recenze: Co si o něm myslí zákazníci? 6

Pomohla vám VidaXL recenze? Napište nám i Vaše VidaXL recenze a podělte se s ostatními, kterým tak můžete pomoci. Přečtěte si i naše další recenze a zajímavé články.