Robotický vysavač recenze – Roborock S7 MaxV ULTRA

Roborock S7 MaXV ULTRA

Vysává i mopuje – Vyčistí až 300 m² na jedno nabití – Sací výkon 5100 Pa – Podporuje 3 mapování – Chytrá aplikace pro vzdálené ovládání
recenze robotický vysavač roborock S7

Robotické vysavače jsou dnes už poměrně běžnou součástí moderní domácnosti. Nejenže dokážou svým majitelům ušetřit spoustu času tím, že zastanou vysávání a vytírání v domácnosti, ale svou malou velikostí se mnohdy dostanou na místa, kam s běžným vysavačem nebo mopem nedosáhneme. Díky technologickému pokroku se stávají stále výkonnějšími a schopnějšími a seznam jejich funkcí a vlastností neustále roste.

Jedním z nejnovějších modelů na trhu je robotický vysavač Roborock S7 MaxV Ultra, který svým elegantním a generickým vzhledem na první pohled nebudí velkou pozornost, ale svými inovativními funkcemi rozhodně stojí za povšimnutí. V následující recenzi se podíváme na jeho klíčové vlastnosti a funkce.

robotický vysavač recenze - roborock S7
Robotický vysavač recenze - Roborock S7 MaxV ULTRA 3

Vlastnosti a funkce robotického vysavače Roborock S7 MaxV Ultra

Vzhledem k tomu, že se jedná o model S7 MaxV Ultra, nabízí tento robotický vysavač několik unikátních funkcí. Mezi ně patří možnost vysávání i mopování, což vám umožní úklid veškerých povrchů v domácnosti. Se správnými prostředky tak vyčistíte nejen koberce, ale i dřevěné podlahy, lino nebo dlažbu. V tichém režimu dokáže vysát a mopovat až 300 m² a díky sacímu výkonu 5100 Pa a technologii VibraRise s 3000 vibracemi za minutu dokáže úklid zvládnout i do hloubky. Nejedná se tedy o vysavač, který vám zbaví pouze prachu a vlasů, ale veškeré špíny z podlahy.

Roborock S7 MaxV Ultra je vybaven navigačním systémem LiDAR PreciSense a technologií pro vyhýbání se překážkám ReactiveAI 2.0, což zajišťuje plynulý a efektivní úklid. Díky identifikaci běžných předmětů v domácnosti se robotický vysavač nezasekne a dokáže se vyhnout objektům už od rozměrů 5 × 3 cm. Robotický vysavač díky nočnímu vidění může snadno uklízet i v noci a ve ztížených světelných podmínkách. Když například spíte v jiné místnosti, můžete mít do rána krásně uklizeno.

Bezpečnost vysavače Roborock S7

Bezpečnost je důležitá, a to se zřetelně projevuje i u tohoto modelu. Roborock S7 MaxV Ultra má certifikát pro bezpečný produkt pro chytrou domácnost a splňuje tak normy pro kybernetickou bezpečnost.

Další velice zajímavou a praktickou funkcí je automatické zvedání mopu, jež chrání vaše koberce před nechtěným navlhnutím. Tento robotický vysavač nabízí také rychlé nabíjení, podporu nabíjení mimo špičku, chytré čištění a dětskou pojistku, díky které se pomocník nestane hračkou pro vaše ratolesti.

Různé druhy ovládání vysavače

Pro vzdálené ovládání a další funkce můžete využít aplikaci Roborock, která nabízí ještě více možností a usnadní vám tak úklid. Díky této aplikaci můžete svého domácího pomocníka zapnout i na dálku, třeba z práce. Než se tak vrátíte domů, máte doma uklizeno a můžete se věnovat všemu, čemu potřebujete.

Další výhodou je podpora hlasových asistentů jako Amazon Alexa, Google Home a Siri Shortcuts, což umožňuje ovládání vysavače přes hlasové příkazy a ještě větší pohodlí pro uživatele. Robotický vysavač se tak může velice rychle stát nedílnou součástí vaší chytré domácnosti.

Standardním prvkem je pak ovládání přímo na těle vysavače, tím se ale nijak neliší od ostatních zařízení z různých cenových kategorií.

Obsah balení

Součástí balení je i Roborock Empty Wash Fill Dock, díky kterému se robotický vysavač Roborock S7 zvládá sám umýt, naplnit vodou pro mopování, vyčistit a i vyprázdnit. Díky této funkci si můžete být jisti, že vám robotický vysavač ulehčí spousty a spousty práce s údržbou.

Závěrem můžeme říci, že robotický vysavač Roborock S7 MaxV Ultra je vynikající volbou pro ty, kteří hledají pomocníka, který je schopen nejen vysávat, ale i mopovat . Umožní jim tak snadný a pohodlný úklid bez nutnosti manuálního ovládání. S výkonným sacím výkonem, technologií VibraRise, navigačním systémem LiDAR PreciSense a technologií ReactiveAI 2.0 nabízí efektivní úklid přes den i v noci. A s funkcemi jako podpora hlasových asistentů, certifikace pro bezpečný produkt pro chytrou domácnost, chytré čištění a další, si můžete být jisti, že váš vysavač je nejen výkonný, ale také bezpečný a snadno použitelný.

Jedinou nevýhodou, kterou u tohoto modelu vidíme je jeho cena. Je tedy na vašem uvážení, jestli se spokojíte s nižší kvalitou úklidu a automatických funkcí u jiných vysavačů, nebo investujete to lepšího stroje, jako je tento.

Jak si tento robotický vysavač vede mezi konkurencí se podíváme v našem srovnání, kde proti sobě postavíme 3 různé robotické vysavače ve vyšší cenové kategorii a ukážeme si, který je nejlepší volbou.

Budeme rádi, když budete tento článek sdílet se svým okolím na sociálních sítích. Můžete si také přečíst naše další recenze nebo články se zajímavými tipy.